FORMY I KOSZTY DOSTAWY

ZASADY WYSYŁKI

Wszystkie zamówione produkty w naszym sklepie sportowym wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej FEDEX, DPD, DHL, RABEN lub Poczty Polskiej. Dostawy realizujemy także własnym transportem. Czas oczekiwania na przesyłkę waha się od 1 do 3 dni roboczych (zależy od wyboru dostawcy i pory dnia złożenia zamówienia). Dostawcę wybiera się w momencie składania zamówienia.
W swojej ofercie posiadamy opcję wysyłki za pobraniem. Płatność dokonuje się u kuriera gotówką lub kartą kredytową/płatniczą. W przypadku dostaw własnym transportem także umożliwiamy zrealizowanie płatności kartą kredytową/płatniczą Składając zamówienie z taką formą płatności prosimy o dodanie informacji w jaki sposób będzie dokonana płatność. Należną kwotę powiększoną o koszt wysyłki zamawiający płaci przy odbiorze.  Istnieje też możliwość wcześniejszej wpłaty należnej kwoty na nasz rachunek bankowy ze pomocą przelewu bankowego lub szybkiego przelewu za pośrednictwem serwisu PayU.

CIĘŻKIE PRZESYŁKI

Za ciężką przesyłkę uważany jest każdy produkt powyżej 31,5 kg. W związku z tym przy odbiorze powinni Państwo postarać się o pomoc w jej wniesieniu,  gdyż zakres obowiązków kuriera ogranicza się w takim przypadku do rozładowania przywiezionej przesyłki. Kurier nie ma obowiązku jej wnoszenia, jednak większość z nich pomaga nieodpłatnie przy wniesieniu do domu, czy mieszkania.

SPOSOBY ODBIORU

Poczta Polska - Paczki dostarczane są pod wskazany adres. Jeżeli pracownik Poczty Polskiej nie zastanie pod nim osoby upoważnionej do odbioru przesyłki zostawia zawiadomienie i należy się po nią zgłosić w ciągu 14 dni do najbliższego Urzędu Pocztowego w celu jej odebrania.

Firma kurierska FEDEX/DPD/DHL - Paczki dostarczane są pod wskazany adres. Jeżeli pracownik firmy kurierskiej nie zastanie pod nim osoby upoważnionej do odbioru przesyłki zostawia zawiadomienie (Awizo) ze swoim numerem telefonu.

Dostawa własnym transportem - przed dostawą pracownik Fitness4you.pl skontaktuję się z Państwem i potwierdzi tremin dostawy. Pomagamy we wniesieniu paczek do mieszkania,domu.  

Termin odbioru wynosi trzy dni liczone od dnia pozostawienia Awiza. W szczególnych przypadkach za zgodą firmy kurierskiej możliwe jest jego przedłużenie, jednak warunki należy indywidualnie ustalić pod telefonem podanym na Awizo. Po tym terminie towar będzie zwrócony do magazynu Fitness4you. Ponowne dostarczenie będzie możliwe po pokryciu opłat wynikających z jego zwrotu, równych kosztom dostawy.

Uwaga: W przypadku poinformowania Państwa o nadaniu przesyłki i brak kontaktu firmy kurierskiej w dniu przewidywanego dostarczenia, prosimy o niezwłoczny kontakt z Fitness4you.

USZKODZENIA W TRANSPORCIE

W przypadku zastrzeżeń co do stanu przesyłki lub ilości zamówionego towaru musicie Państwo spisać protokół szkody w obecności kuriera, w którym będzie informacja o dacie, godzinie doręczenia oraz opis uszkodzenia lub zauważonych braków. Tylko ze spisanym protokołem możliwa jest wymiana sprzętu na nowy lub otrzymanie odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej.

Postępowanie w przypadku wykrycia uszkodzenia: Przyjąć towar i spisać protokół uszkodzenia przesyłki. Po uzgodnieniu zniżki z handlowcem F4Y i przesłaniu protokołu uszkodzenia przesyłki, zostaną Państwu zwrócone pieniądze odpowiadające uzgodnionej kwocie obniżającej wartość odebranego towaru. W tym przypadku poprosimy Państwa o współpracę w celu uzyskania odszkodowania od firmy kurierskiej. Będzie ona polegała na przesłaniu zdjęć uszkodzonego towaru lub dopuszczenia rzeczoznawcy w celu ustalenia rozmiarów uszkodzenia (prosimy o zachowanie opakowania uszkodzonej przesyłki).

Przyjęcie przez Państwa przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia.

KOSZTY WYSYŁKI

POCZTA POLSKA
(Priorytet+ pobranie)
 • do 1kg10zł
 • od 1 do 2kg12zł
 • od 2 do 5kg13zł
 • od 5 do 10kg20zł
KURIER FEDEX/DPD/DHL
(Pobranie)
 • do 10kg  20
 • od 10 do 15kg22zł
 • od 15 do 20kg26zł
 • od 20 do 30kg30zł
 • każdy następny 1kg90gr

UWAGA: Sklep realizuje zamówienia tylko na terenie Polski.

Podane wyżej ceny są cenami brutto (z podatkiem VAT) i zawierają koszt wysyłki wraz z pobraniem. UWAGA: Paczki ważące powyżej 10 kg dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

UWAGA: Koszt wysyłki zależy tylko od wagi paczki, a nie od ilości opakowań !

Dlaczego warto kupować w Fitness4you?

 • Ponad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientówPonad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientów :-)
 • 20 lat na rynku20 lat na rynku
 • Ponad 1000 zaufanych opiniiPonad 1000 zaufanych opinii
 • Tylko oryginalne produktyTylko oryginalne produkty
 • 14 dni na zwrot towaru14 dni na zwrot towaru
 • Autoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Accuniq, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRXAutoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRX
 • Zdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015 i 2016 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerceZdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015, 2016 i 2017 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerce
 • Na terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem i montaż na życzenie klientaNa terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem
  i montaż na życzenie klienta
Więcej o tym dlaczego warto nam zaufać