0

Parametry szczegółowe Pokaż filtry

Cena
 1.  
  19
  67490

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie powala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju sprzętów stosowanych na siłowniach. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i pochodzą od renomowanych w branży producentów, co sprawia, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi i mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Szeroka oferta sklepu

Propozycja sklepu internetowego to przede wszystkim ławki treningowe, stojaki, gryfy, talerze do gryfów, hantle. Są one dostępne w różnych wariantach oraz o zróżnicowanych obciążeniach, co sprawia, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla siebie. Sporym zainteresowaniem cieszą się także obciążenia kettlebell. Posiadamy produkty dostępne w bardzo szerokim spektrum o wadze od 2 kg do ponad 30 kg, dzięki czemu akcesoria będą idealne dla osób w każdym wieku.

Atlasy - sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Oczywiście żadna siłownia nie mogłaby funkcjonować bez nowoczesnego atlasu. W swojej ofercie posiadamy atlasy rozbudowane w różnym stopniu, począwszy od najprostszych modeli jednostanowiskowych przeznaczonych do użytku domowego do wielostanowiskowych maszyn dedykowanych do użytku profesjonalnego w warunkach klubowych, ogólnodostępnych siłowni, a także siłowni szkolnych, czy też siłowni zlokalizowanych przy zakładach pracy, wspólnotach mieszkaniowych, hotelach, itd. Zapewniają one kompleksowy trening siłowy z możliwością wykonania wielu ćwiczeń, takich jak np., wyciskanie leżąc, siedząc, butterfly, dipsy, wznoszenie nóg na ławce skośnej, czy też wiosłowanie z dołu. Wykonywane ćwiczenia w znakomity sposób dbają o prawidłowy rozwój zarówno dolnych, jak i górnych partii ciała.

W ostatnim czasie propozycja sklepu internetowego została wzbogacona także o ławki, do których można dokupić liczne akcesoria, jak na przykład wyciąg z góry, prasa na nogi czy też pulpit do bicepsów - możliwości jest bardzo dużo i każda z osób znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź, co jeszcze oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszych sprzętów dla swoich potrzeb. W swojej ofercie posiadamy sprzęty dostarczane przez doświadczonych i renomowanych producentów, którzy są gwarancją urządzeń odznaczających się znakomitymi parametrami technicznymi oraz rozbudowaną funkcjonalnością.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-12 z 265

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-12 z 265

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Dlaczego warto kupować w Fitness4you?

 • Ponad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientówPonad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientów :-)
 • 20 lat na rynku20 lat na rynku
 • Ponad 1000 zaufanych opiniiPonad 1000 zaufanych opinii
 • Tylko oryginalne produktyTylko oryginalne produkty
 • 14 dni na zwrot towaru14 dni na zwrot towaru
 • Autoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Accuniq, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRXAutoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRX
 • Zdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015 i 2016 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerceZdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015, 2016 i 2017 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerce
 • Na terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem i montaż na życzenie klientaNa terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem
  i montaż na życzenie klienta
Więcej o tym dlaczego warto nam zaufać