Parasole ogrodowe Kettler

Lato to najlepsza pora roku na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Jednak czasami każdy z nas potrzebuje trochę cienia w te upalne dni, dlatego warto zapewnić sobie osłonę przed słońcem, aby móc dalej cieszyć się odpoczynkiem na zewnątrz. W Fitness4you.pl mamy dla Ciebie do zaproponowania parasole ogrodowe, które doskonale spełnią swoje zadanie nawet w najbardziej słoneczne dni. Modele dostępne w naszym sklepie sprawdzą się w ogrodach oraz na tarasach, gdzie latem spędza się najwięcej wolnego czasu. Jeśli więc szukasz osłony przed słońcem, nasze parasole będą świetnym rozwiązaniem!

Parasole ogrodowe - osłona przed słońcem

Nawet najwięksi wielbiciele słonecznej pogody potrzebują ochłody. W ofercie naszego sklepu znajdziesz parasole ogrodowe, które dadzą Ci nie tylko trochę wytchnienia w upalne dni, ale także ochronią przed niewielkim deszczem. Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia czaszy, dobrze osłonią każde miejsce niezależnie od położenia słońca. Modele, które posiadamy w swoim sklepie, bardzo łatwo się składa, rozkłada i jeżeli jest taka potrzeba ustawia położenie samej czaszy.

W dodatku, dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi bez problemu dopasujesz je do mebli ogrodowych na tarasie, czy w ogrodzie.

Parasol lampowy – do ogrodu i na taras

Oprócz klasycznych modeli w naszym sklepie mamy do zaoferowania także parasole lampowe. Ich specjalna konstrukcja umożliwia ustawienie ich w dalszej odległości od stołu, leżaka lub zestawu wypoczynkowego, dzięki czemu zyskujemy więcej swobody i miejsca, a duża powierzchnia czaszy gwarantuje 100% ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Obrotowy łącznik bez żadnego wysiłku z naszej strony umożliwia obrót parasola o 360 º. Z kolei za pomocą specjalnego uchwytu ustawisz kąt pochylenia czaszy oraz złożysz i rozłożysz parasol bez żadnych problemów. Decydując się na ten model, w zestawie otrzymasz pokrowiec ochronny oraz podstawę w formie stelaża do obciążenia płytami betonowymi.

Podstawy parasoli ogrodowych

W tym miejscu proponujemy również zakup podstaw do parasoli ogrodowych, które zagwarantują odpowiednią stabilność. Do zaproponowania mamy modele stalowe, granitowe oraz wykonane z tworzywa sztucznego przeznaczone do obciążenia piaskiem lub betonem. Część z nich wyposażona jest w specjalne uchwyty, które ułatwiają przestawianie konstrukcji i zapobiegają jej obracaniu się wokół własnej osi.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Dlaczego warto kupować w Fitness4you?

  • Ponad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientówPonad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientów :-)
  • 20 lat na rynku20 lat na rynku
  • Ponad 1000 zaufanych opiniiPonad 1000 zaufanych opinii
  • Tylko oryginalne produktyTylko oryginalne produkty
  • 14 dni na zwrot towaru14 dni na zwrot towaru
  • Autoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Accuniq, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRXAutoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRX
  • Zdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015 i 2016 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerceZdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015, 2016 i 2017 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerce
  • Na terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem i montaż na życzenie klientaNa terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem
    i montaż na życzenie klienta
Więcej o tym dlaczego warto nam zaufać