Jak złożyc zamówienie

WWW

Chcąc złożyć zamówienie wykorzystując stronę internetową sklepu Fitness4you.pl, zostaniesz poproszony/a o założenie prywatnego konta, na którym zapisane zostaną wszystkie dane potrzebne do realizacji zamówienia.  Po założeniu konta, musisz się Zalogować i od tego momentu możesz już kupować. Gdy skompletujesz swoje zamówienie i klikniesz "Potwierdzam zamówienie" otrzymasz e-mail z numerem i listą zamówionych produktów. 

E-MAIL

Zamówienie może zostać również przyjęte do realizacji z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Mail'a prosimy wysłać na adres sklep@fitness4you.pl lub wykorzystać formularz dostępny w zakładce Kontakt.

Aby paczka mogła zostać wysłana, potrzebne są dane adresowe oraz numer telefonu kontaktowego. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę, dołącz dane niezbędę do jej wystawienia.

TELEFON

Jeżeli preferujesz ten sposób złożenia zamówienia, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 19:00. Dzwonić należy na jeden z podanych poniżej numerów telefonów:

- infolinia: +48 801 000 505 (połączenie za min. wg stawek operatora)
- tel. stacjonarny +48 (22) 887 83 73
- tel. komórkowy +48 509 867 257

Podczas rozmowy poprosimy Ciebie o podanie wszystkich danych potrzebnych
do wysłania paczki i wystawienia faktury.
W wyjątkowych przypadkach wymagamy wysłania faxem potwierdzenia złożenia
zamówienia.

FAKS

Listę produktów, którymi jesteś zainteresowany, możesz wysłać także faksem na numer +48 (22) 887 83 74.

Podobnie jak przy zamawianiu z wykorzystaniem poczty elektronicznej oraz telefonicznie, nie zapomnij podać wszystkich danych potrzebnych do wysyłki, w tym numeru telefonu kontaktowego, oraz wystawienia faktury.

Dlaczego warto kupować w Fitness4you?

  • Ponad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientówPonad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientów :-)
  • 13 lat na rynku13 lat na rynku
  • Ponad 1000 zaufanych opiniiPonad 1000 zaufanych opinii
  • Tylko oryginalne produktyTylko oryginalne produkty
  • 14 dni na zwrot towaru14 dni na zwrot towaru
  • Autoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRXAutoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRX
  • Zdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015 i 2016 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerceZdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015, 2016 i 2017 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerce
  • Na terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem i montaż na życzenie klientaNa terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem
    i montaż na życzenie klienta
Więcej o tym dlaczego warto nam zaufać