HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy

Superpromocja
HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy
HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy
HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy
HISHO MR-3000 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / brązowy

Normalna cena: 12 990,00 zł

Special Price 11 690,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 12 990,00 zł
Oblicz wysokość raty
LUB
 • Produkt dostępny
 • Darmowa dostawa
 • Gwarancja zwrotu towaru w ciągu 14 dni!
 • Waga: 82.00 kg
 • Technologia skanowania ciała pozwala na optymalny dobór masażu
 • Regulowany podnóżek umożliwia zajęcie wygodnej pozycji dla wyższych użytkowników
 • Wbudowany podgrzewacz w odcinku lędźwiowym
Skontaktuj się z nami
Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szczegółowy opis produktu

HISHO firmy Synca to folel, który tworzy wygodną strefę relaksu i regeneracji w Twoim domu. Zawsze, gdy potrzebujesz przerwy, relaksu i regeneracji  HISHO pomoże  odnaleźć wewnętrzny Zen.

mr3000 MainVisual

 • ZERO GRAWITACJI

To pozycja neutralna, w której jesteś pochylony, a nogi częściowo uniesione, pozostawiając kolana nieco powyżej serca. Kręgosłup jest odciążony zmniejszając nacisk na dyski, szczególnie w odcinku lędźwiowym. Jeżeli odczuwasz ból pleców, ta pozycja jest  idealna do odpoczynku i zniesieniu nacisku na krążki międzykręgowe.
Pozycja "zerowej grawitacji" utrzymuje również ciało w pozycji, w której kontakt z systemem masażu jest optymalny i zapewnia lepsze wrażenia podczas masażu.

 • MASAŻ CAŁEGO CIAŁA

HISHO zapewnia kompleksowy masaż całego ciała. Technologia "SL Track" zapewnia masaż terapeutyczny od szyi po pośladki  Fotel posiada również system masażu  kompresją powietrza, który delikatnie otula i masuje stopy, łydki, ramiona i ręce. Inna metoda dostępna w fotelach SHISHO to masaż refleksologiczny stóp przy użyciu specjalnych wałków. Korzystając z fotela SHISHO zadbasz o wszystkie grupy mięśni swojego ciała, uzyskując efekt  zrelaksowania, odprężenia i odświeżenia.

Zaawansowana technologia skanowania ciała Synca Wellness mierzy długość i krzywiznę kręgosłupa użytkownika, dostosowując masaż tak, aby idealnie pasował do osoby siedzącej na fotelu.

Czym jest system "S TRACK" i "L TRACK" ?

  S L TRACKSystem "S"  odpowiedzialny jest za masaż pleców na odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym. Dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa                                                                                     

System "L" porusza się na krótszym odcinku pod siedzeniem masując mięśnie pośladkowe i nie dopasowuje się do krzywizn ciała                                   L TRACK               

Współdziałanie tych dwóch systemów zapewnia pełny masaż obejmujący dużą powierzchnię ciłała.

 •      MASAŻ NÓG i STÓP

Masaż stóp i łydek pomaga rozluźnić mięśnie, pobudzić przepływ krwi, zmniejszyć obrzęki. Otwarta konstrukcja podnóżka ułatwia wkładanie i wyjmowanie nóg z podnóżka. Dodatkowe rolki do masażu refleksologicznego pomagają zmniejszyć obrzęk i napięcie mięśni w łukach stóp po długim dniu spędzonym w obuwiu.
System terapii skompresowanym powietrzem delikatnie uciska i masuje łydki, a komórki powietrzne otaczające stopy falują na stopach, wpychając je głębiej, co zapewnia efektywniejszy masaż.

 • PRZEDŁUŻENIE PODNÓŻKA

Regulowany podnóżek można wydłużyć o 12 cm dzięki czemu z fotea mogą korzystać wyżsi użytkownicy. 

 • TERAPIA TERMICZNA
Wbudowane podgrzewacze w odcinku lędźwiowym, wykonane z włókna węglowego zapweniają kojącą terapię cieplną w okolicy talii, poprawiają krążenie krwi i elastyczność mięśni. 
 • PROGAMY I TECHNIKI MASAŻU
Fotel posiada sześć programów wykorzystujących sześć technik masażu: ugniatanie, rozcieranie, głaskanie, oklepywanie, wstrząsanie i shiatsu
Kneading   UGNIATANIE - idaelny masaż na mm. szyi,ramion, dolnej części placów i pośladków
knocking    OKLEPYWANIE - delikatnie, rytmiczne uderzenia mające na celu rozbicie i rozluźnienie napiętych partii mięśni
tapping WSTRZĄSANIE - penetrujący masaż do rozbijania spiętych, głębokich warstw mięśni 
sync ROZCIERANIE - Głebokie ruchy obejmujące dużą powierzchnię mające na celu poprawę krążenia. 
shiatsuSHIATSU - głębokie ruchy okrężne zapewniające wyrazisty, punktowy nacisk na napięte, przykurczone mięśnie, szcególnie pleców i karku.  
rubbing GŁASKANIE - wstępna i kończąca fasa każdego masażu poprawiająca kondycję skóry masowanej części ciała.
 
 •  FUNKCJE I STEROWANIE PROGRAMAMI

Bez skomplikowanego menu.Wystarczy przycisk zasilania na górze kontrolera i wybierasz jeden z sześciu przycisków poniżej aby aktywować program. Zaawansowana technologia skanowania ciała Synca Wellness mierzy długość i krzywiznę kręgosłupa użytkownika, dostosowując masaż tak, aby idealnie pasował do osoby siedzącej na fotelu.

 

 PROGRAMY:

 

1.MASAŻ CAŁOŚCIOWY            - połączenie wszystkich technik masażu od głowy aż po palce stóp.

2.MASAŻ WZMACNIAJĄCY        - wykorzystuje kombinację masażu tkanek głębokich, rozciągania i terapii uciskowej, aby zmniejszyć napięcie mięśni, zwiększyć ukrwienie miejscowe i wymianę płynów ustrokowych.

3.MASAŻ POBUDZAJĄCY          -  masaż z techniką ugniatajnia rozluźnia mięśnie i zmniejsza sztywność przygotowując Cię na całodzienne wyzwania.

4.MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH - połączenie technik masażu tkanek głębokich; skupia się na mięśniach od karku i ramion do dolnej części pleców.

5.MASAŻ TERAPEUTYCZNY       - wspomaga regenerację mięśni po wysiłku fizycznym za pomocą technik ugniatania i shiatsu w celu zmniejszenia przykurczów mięśni i stymulacji przepływu krwi.

6.MASAŻ RELAKSACYJNY          - delikatny, łagodny masaż uwalniający napięcie dnia w połączeniu z miękką kompresją, dzięki czemu będziesz gotowy na spokojny sen.

 

 • WYMIARY:

w pozycji złożonej                             L1460 x W700 x H1150mm
w pozycji rozłożonej-półleżącej   L1750 x W700 x H830mm

 

 • ZASILANIE

Zasilacz 100-240V ; 50-60Hz 

Zakupy na raty

Raty Santander

e-raty

Raty Credit Agricole

credit-agricole
Gwarancja
Gwarancja do użytku domowego:24 miesiące
Opinie klientów
User loggged in

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena

Dlaczego warto kupować w Fitness4you?

 • Ponad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientówPonad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientów :-)
 • 20 lat na rynku20 lat na rynku
 • Ponad 1000 zaufanych opiniiPonad 1000 zaufanych opinii
 • Tylko oryginalne produktyTylko oryginalne produkty
 • 14 dni na zwrot towaru14 dni na zwrot towaru
 • Autoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Accuniq, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRXAutoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRX
 • Zdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015 i 2016 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerceZdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015, 2016 i 2017 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerce
 • Na terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem i montaż na życzenie klientaNa terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem
  i montaż na życzenie klienta
Więcej o tym dlaczego warto nam zaufać