KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż

Superpromocja
KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż
KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż
KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż
KAGRA MC-J6900 FOTEL DO MASAŻU - SYNCA / jasny beż

Normalna cena: 21 490,00 zł

Special Price 19 490,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 21 490,00 zł
Oblicz wysokość raty
LUB
 • Produkt dostępny
 • Darmowa dostawa
 • Gwarancja zwrotu towaru w ciągu 14 dni!
 • Waga: 96.00 kg
 • Technologia 4D dobierająca masaż o optymalnej intensywności
 • Pozycja "zerowej grawitacji" utrzymuje ciało w pozycji, w której kontakt z systemem masażu jest optymalny i zapewnia lepsze wrażenia podczas masażu.
 • Dodatkowy płaszcz grzewczy na górne partie ciała.
Skontaktuj się z nami
Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szczegółowy opis produktu

Fotel do masażu KAGRA firmy Synca - wyrafinowana elegancja.

Czyste linie i trwałe materiały. Pod spójną bryłą fotela kryją się lata badań i rozwoju najlepszych komponentów. W swojej konstrukcji KAGRA wykorzystuje najwyższej jakości materiały i rozwiązania techniczne, aby zapewnić trwałość inwestycji w Twoje dobre samopoczucie. To dedykowana strefa komfortu specjalnie dla Ciebie  -szczególne miejsce w Towim domu. Fotel KAGRA to z pewnością luksusowy akcent każdego pomieszczenia i zarazem ucieczka od stresów dnia codziennego. Zapewnia masaż zaczynając od całkowitego rozluźnienia po usunięcie skutków zmęczenia i przeciążenia. KAGRA pomaga poprawić jakość życia - wystarczy położyć się w wygodnej pozycji i wybrać program masażu ...  

Synca Kagra - White

 • ZERO GRAWITACJI - maksymalna efektywność, wydajność i komfort.

To pozycja neutralna, w której jesteś pochylony, a nogi częściowo uniesione, pozostawiając kolana nieco powyżej serca. Kręgosłup jest odciążony zmniejszając nacisk na dyski, szczególnie w odcinku lędźwiowym. Jeżeli odczuwasz ból pleców, ta pozycja jest idealna do odpoczynku i zniesienia nacisku na krążki międzykręgowe.

Pozycja "zerowej grawitacji" utrzymuje również ciało w pozycji, w której kontakt z systemem masażu jest optymalny i zapewnia lepsze wrażenia podczas masażu.

 

 • TECHNOLOGIA MASAŻU 4D - najwyższa precyzja i łatwość obsłigi dzięki automatycznemu programowaniu.

Mechanizm 4D umożliwia zastosowanie wielu technik Shiatsu poznanych w japońskich szkołach Shiatsu. 4D to doskonałe wykonanie techniki wykorzystującej rytmiczne ruchy w pionie i poziomie na odpowiednią głębokość tak wygodne, jak gdyby były to prawdziwe ludzkie dłonie. Aby złagodzić sztywność i przykurcze mięśn w różnych miejscach naszego ciała, możesz stworzyć własny, niestandardowy masaż, wybierając dowolną technikę, a jednym dotknięciem przycisku zostaną one zapisane i użyte podczas kolejnego seansu, dokładnie wtedy, gdy będziesz ich potrzebować.

 

 • DOSTOSOWANIE MASAŻU - PUNKTY I INTENSYWNOŚĆ DOZNAŃ

Dzięki wysokowydajnym dwuwarstwowym czujnikom KAGRA zapewnia optymalne i spersonalizowane wrażenia z masażu dopasowane do ciała każdej osoby. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i wybrać jeden z ośmiu programów - masaż stóp lub różne opcje rozciągania pozwalają cieszyć się skutecznym i terapeutycznym zabiegiem.

                                                                                   
 •  ERGONOMICZNA POZYCJA - efektywny masaż

Regulowane kąty oparcia i podnóżka. Pozycje podłokietników, które zsynchronizowane są z odchyleniem oparcia, zapewniają pełny kontakt ze wszystkimi powierzchniami masującymi. Kiedy chcesz się zdrzemnąć, KAGRA sprawia, że czujesz się tak przytulnie, jak lw łóżku. Włącz funkcję podgrzewania trójwarstwowego i z pewnością nie będziesz chciał wstać z fotela.

                                                                                         

 • OGRZEWACZ TUŁOWIA - utrzymanie ciapła od stóp do głów

Nawet jeśli jest Ci zimno, nie będziesz potrzebować koca. Poduszkę grzewczą możesz umieścić za sobą, aby ogrzać plecy, z przodu aby ogrzać  klatkę piersiową i brzuch, a nawet dłonie dzięki kieszonkowym ogrzewaczom do rąk. Ciepło nie tylko wspomaga krążenie, ale także rozluźnia mięśnie i pomaga osiągnąć pełnię relaksu.

                                                                                          
 
 • GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE - relaks poprzez muzykę

Głośniki Bluetooth wkomponowano w zagłówek, dzięki czemu możesz ukoić swóje zmysły słuchając ulubionej muzyki. Nie słuchasz muzyki? Głośniki łączą się bezprzewodowo za pośrednictwem łącza Bluetooth, dzięki czemu możesz  słuchać ulubionego programu telewizyjnego lub radiowego. Fotel posiada specjalnie zaprojektowaną kieszeń do przechowywania smartfona lub tabletu.

 • REGULOWANY PODNÓŻEK  I FUNKCJA OBROTOWA

Wielofunkcyjny podnóżek może być używany do trzech celów: masaż stóp i łydek, w pozycji odwróconej służy jako podnóżek, lub całkowicie schowany oszczędza miejsce i zmienia wygląd fotela.. KAGRA może być leżanką, na której można odpoczywać i spać. Podnóżek ma regulowany kąt idługość dzięki czemu można dostosować go do użytkowników o różnym wzroście.

                                                                                          

 • STEROWANIE W ZASIĘGU RĘKI

Łatwo zmienić kąt pochylenia, gdy przyciski sterowania są na wyciągnięcie ręki. Możesz regulować kąty oparcia i podnóżka, intensywność masażu oraz wybierać/zmieniać preferowane programy. Nawet jeśli nie znasz na pamięć obsługi fotela jednym ruchem ręki możesz uzyskać to, czego aktualnie potrzebujesz.

                                                                                          

 

 • WYMIARY:

w pozycji złożonej                             L1450 x W890 x H1230mm
w pozycji rozłożonej-półleżącej   L1870 x W890 x H930mm

 

 • ZASILANIE

Zasilacz 100-240V ; 50-60Hz 

Zakupy na raty

Raty Santander

e-raty

Raty Credit Agricole

credit-agricole
Gwarancja
Gwarancja do użytku domowego:24 miesiące
Opinie klientów
User loggged in

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena

Dlaczego warto kupować w Fitness4you?

 • Ponad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientówPonad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientów :-)
 • 20 lat na rynku20 lat na rynku
 • Ponad 1000 zaufanych opiniiPonad 1000 zaufanych opinii
 • Tylko oryginalne produktyTylko oryginalne produkty
 • 14 dni na zwrot towaru14 dni na zwrot towaru
 • Autoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Accuniq, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRXAutoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRX
 • Zdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015 i 2016 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerceZdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015, 2016 i 2017 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerce
 • Na terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem i montaż na życzenie klientaNa terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem
  i montaż na życzenie klienta
Więcej o tym dlaczego warto nam zaufać