iFit Premium - Roczne Członkostwo

iFit Premium - Roczne Członkostwo iFit Premium - Roczne Członkostwo iFit Premium - Roczne Członkostwo
iFit Premium - Roczne Członkostwo
iFit Premium - Roczne Członkostwo iFit Premium - Roczne Członkostwo iFit Premium - Roczne Członkostwo
iFit Premium - Roczne Członkostwo
499,00 zł
Zapłacisz jeszcze mniej wybierając: Płatność przelewem (-3%) 484,03 zł
Oblicz wysokość raty
LUB
 • Produkt dostępny
 • Darmowa dostawa
 • Waga: 0.10 kg
 • Licencja pozwalająca na korzystanie z wszystkich funkcji aplikacji i portalu iFit
 • Dostęp do setek programów, planów, tras treningowych oraz społeczności iFit
 • Kompatybilny z urządzeniami treningowymi Nordictrack i Pro-form, zegarkami i opaskami iFIT
Skontaktuj się z nami
Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szczegółowy opis produktu

Kupując roczne członkostwo iFit Premium, otrzymujesz kod aktywujący Konto Premium na platformie iFit dostępnej pod adresem www.ifit.com. Zalety i korzyści posiadania konta Premium przedstawiamy poniżej.

 Co zyskujemy będąc posiadaczem członkostwa iFit Premium?

Strona internetowa – poniższe korzyści wynikające z posiadania członkostwa iFit Premium, nie wymagają posiadania opaski/zegarka sportowego iFit ani sprzętu fitness połączonego z aplikacja iFit.

 • Dostęp do szerokiej gamy treningów video - z treningów video można korzystać w dowolnym miejscu, o każdej porze dnia i nocy po zalogowaniu się na swoje konto iFit. W bibliotece filmów iFit znajdują się propozycje, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników, od programów odchudzających, modelujących poszczególne partie ciała dla kobiet i mężczyzn, pospecjalistyczne programy przeznaczone dla kobiet w ciąży czy z wykorzystaniem konkretnych akcesoriów fitness takich jak: hantle, piłki, skakanki, step, itp.
 • Społeczność iFit - dostęp do platformy iFit daje możliwość odświeżenia kontaktów ze starymi znajomymi posiadającymi konto iFit, jak i nawiązania nowych znajomości z entuzjastami fitnessu na całym świecie. W społeczności iFit można kontaktować się on line z innymi użytkownikami, udostępniać swoje treningi i osiągnięcia czy też dopingować się i wspierać się nawzajem w celu osiągnięcia swoich postanowień i planów związanych z aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia.
 • Wyznaczanie celów - wyznaczanie celów jest jednym z kluczowych elementów osiągania sukcesów w czymkolwiek. Po zalogowaniu się na swoje konto, możesz w szybki i prosty sposób wyznaczyć i zapisać cel, który w danej chwili masz na myśli. Nieważne czy chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów, czy zacząć biegać częściej, iFit będzie monitorował postępy użytkownika i stale go motywował.
 • Udział w rywalizacji z innymi użytkownikami - każdy użytkownik ma możliwość tworzenia własnych treningów czy planów tras, tym samym może zapraszać i wyzywać „na pojedynek” innych członków społeczności iFit, by sprawdzić swoje możliwości i dążyć do bycia w gronie liderów społecznościowej tablicy z wynikami.
 • Sprawdzanie statystyk aktywności nawet sprzed 6 miesięcy - wszystkie zakończone programy treningowe, ćwiczenia i osiągnięte cele są zapisywane na iFit.com. Użytkownik ma możliwość wglądu do swoich statystyk w każdym momencie. Przechowywane są zarówno statystyki z zeszłego tygodnia, jak i te sprzed pół roku.
 • Kontrola wyniku iFit - po zalogowaniu się na konto, na głównym panelu wyświetla się wynik Fit Score, który określa poziom sprawności użytkownika w skali 0-100. Na wynik wpływ mają takie czynniki jak: aktywność fizyczna, sposób żywienia, osiąganie wyznaczonych celów oraz statystyki snu. Im lepiej użytkownik radzi sobie w tych obszarach, tym końcowy wynik jest wyższy.
 • Planowanie swojego dnia i aktywności - platforma iFit daje możliwość tworzenia spersonalizowanych programów ćwiczeń i zaplanowania ich w dogodnym dla użytkownika czasie. Funkcja ta pozwala użytkownikowi planować z wyprzedzeniem, dzięki czemu łatwiej i lepiej można zarządzać swoim czasem i aktywnością.
 • Podgląd na społecznościową listę liderów - dzięki społecznościowej liście liderów, użytkownik ma możliwość porównania swoich osiągnięć z osiągnięciami innych członków społeczności iFit. Stanowi to dodatkową motywację w dążeniu do realizowania coraz to trudniejszych i bardziej wymagających celów.
 • Kontrola żywienia - iFit umożliwia codzienne rejestrowanie spożytych posiłków. Aplikacja precyzyjnie informuje użytkownika o całkowitej ilości spożytych kalorii, kalorii netto, dostarczonych organizmowi protein i wiele innych wartości.

Sprzęt fitness – poniższe korzyści wynikające z posiadania członkostwa iFit Premium, wymagają posiadanie/korzystanie ze sprzętu fitness połączonego z aplikacja iFit (bieżnia, orbitrek, rower lub atlas wielofunkcyjny).

 • Dostęp do treningów z Google Maps - iFit Premium w połączeniu ze sprzętem fitness z aplikacją iFit umożliwia wirtualne przeniesienie się w dowolne miejsce na świecie oraz trening wspierany przez Google Maps i Google Street View. Użytkownik ma możliwość tworzenia własnych treningów w oparciu o mapy lub wyboru spośród setek map i tras dostępnych na iFit.com.
 • Widok z Google Street View - w zależności od sprzętu, na którym ćwiczymy z wykorzystaniem Google Maps, widok Google Street View, będzie wyświetlał się na tablecie lub wyświetlaczu sprzętu. Niewątpliwie opcja ta, zainteresuje każdego użytkownika i sprawi, że nawet długi trening minie w mgnieniu oka a przy tym daje możliwość wirtualnego zwiedzenia niemal całego świata.
 • Technologia dopasowanie kąta nachylenia bieżni - dzięki wsparciu Google Maps, wybrane sprzęty iFit (wybrane bieżnie) automatycznie dostosowują kąt nachylenia pasa bieżni, aby odzwierciedlić teren na zewnątrz i wyświetlić rzeczywiste obrazy Google Street View. Także treningi oparte na czasie i dystansie mogą zostać zaprogramowane w taki sposób, aby automatycznie dostosować kąt nachylenia i prędkość podczas treningu.
 • Setki gotowych treningów dostępnych na sprzęcie fitness - użytkownik ma możliwość wyboru programu/trasy treningu spośród setki dostępnych online. Treningi przeznaczone są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.
 • Tworzenie własnych treningów - jeśli mimo wszystko, użytkownik nie znajdzie odpowiedniego dla siebie programu treningowego, ma możliwość stworzenia własnej trasy, określenia czasu czy dystansu. Tym sposobem, użytkownik ma pełną kontrolę nad swoją aktywnością.
 • Automatyczne zapisywanie statystyk treningu - wyniki i statystyki każdego wykonanego treningu są automatycznie zapisywane na koncie użytkownika. Nie ma konieczności manualnego zapisywania czy też obawy utraty wyników.
 • Automatyczna aktualizacja sprzętu - iFit umożliwia automatyczną aktualizację sprzętu, tak aby zawsze mieć najnowsze oprogramowanie.
 • Dostęp do specjalnych programów utraty wagi - platforma iFit udostępnia szeroką gamę programów treningowych dedykowanych osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy. Programy tworzone są przez zespół doświadczonych trenerów personalnych, w tym Jillian Michaels, znaną amerykańską trenerkę.
 • Dostęp do programów dedykowanych danemu sprzętowi (bieżnia, rower, orbitrek, atlas) - platforma iFit udostępnia programy treningowe zaprojektowane pod dany sprzęt. Dotyczy to np. programów biegowych na bieżniach (maraton, półmaraton, wyścig) czy wyścigów na rowerach (Le Tour de France). Kotwica
 • Dostęp do planów żywieniowych - zespół dietetyków i specjalistów od żywienia stworzył wiele planów żywieniowych stanowiących niezbędne uzupełnienie programów treningowych.

Podsumowując, niezależnie od tego czy korzystasz ze sprzętu fitness z aplikacją iFit, posiadasz opaskę lub zegarek sportowy iFit, czy też nie posiadasz żadnego z powyższych, a mimo to zależy Ci na prowadzeniu zdrowego trybu życia, członkostwo iFit Premium jest dla Ciebie!

Zakupy na raty

Raty Santander

e-raty

Raty Credit Agricole

credit-agricole
Gwarancja
Gwarancja do użytku domowego:12 miesięcy
Opinie klientów
User loggged in

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena

Dlaczego warto kupować w Fitness4you?

 • Ponad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientówPonad 25 tysięcy bardzo zadowolonych klientów :-)
 • 20 lat na rynku20 lat na rynku
 • Ponad 1000 zaufanych opiniiPonad 1000 zaufanych opinii
 • Tylko oryginalne produktyTylko oryginalne produkty
 • 14 dni na zwrot towaru14 dni na zwrot towaru
 • Autoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Accuniq, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRXAutoryzowany przedstawiciel Kettler, BH Fitness, Tanita, Contept2, Reebok, Bosu i TRX
 • Zdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015 i 2016 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerceZdobywca e-Gazeli Biznesu 2014, 2015, 2016 i 2017 dla najbardziej dynamicznych firm sektora e-commerce
 • Na terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem i montaż na życzenie klientaNa terenie Warszawy i okolic dowóz własnym transportem
  i montaż na życzenie klienta
Więcej o tym dlaczego warto nam zaufać